^

 • 1 Zapraszamy ,,,
  Tu znajdziecie książki najnowsze, polecane na forach internetowych. Nasi czytelnicy nie tylko mają dostęp do nowości wydawniczych, ale przede wszystkim czytają te nowości.
 • 2 Gorąca herbatka i dobra książka
  to najlepsze nie tylko na długie zimowe wieczory. Życzymy wszystkim miłośnikom czytania, aby nigdy nie zabrakło im ciekawych książek.
 • 3 Narcyza Żmichowska
  "Jedni piszą daleko piękniej niż żyć umieją, inni znów żyją daleko piękniej, niżby to najsławniejszy autor opisać potrafił"
 • 4 Czytając...
  pomyśl o przyjemnych rzeczach, cieple, smaku miodu, kwiatach...
 • 5 Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
  obchodzony jest 23 kwietnia. Doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej . Pomysł organizacji święta zrodził się w Katalonii. Zgodnie z długą tradycją w Katalonii obdarowywano w ten dzień kobiety czerwonymi różami. Z czasem kobiety zaczęły odwzajemniać się mężczyznom podarunkami w postaci książek.
CDI

Biblioteka w ZSET


Centrum Dydaktyczno-Informacyjne

w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze

    W dniu 30 listopada 2016 r., w ramach projektu edukacyjnego "Niezdrowo - zdrowo", nie tylko można było posilić się pizzą, ale także wziąć udział w konkursie SMS-owym:"Z jakiej to książki fragment?".

Na lekcji trzeciej w klasach odczytano fragment książki Elizabeth Gilbert "Jedz, módl się i kochaj". Przysłano 35 odpowiedzi, w tym 18 prawidłowych, najwięcej z klasy IVd. najszybsza była Paulina Liebersbach, z tej samej klasy i to ona otrzyma nagrodę. Wszystkim bardzo dziękuję za udział. Wręczenie nagrody odbędzie się wkrótce. Zachęcam do przeczytania książki Elizabet Gilbert: K.P.

Okładka książki Jedz, módl się, kochaj

Copyrigcht © 2019 PK