^

 • 1 Zapraszamy ,,,
  Tu znajdziecie książki najnowsze, polecane na forach internetowych. Nasi czytelnicy nie tylko mają dostęp do nowości wydawniczych, ale przede wszystkim czytają te nowości.
 • 2 Gorąca herbatka i dobra książka
  to najlepsze nie tylko na długie zimowe wieczory. Życzymy wszystkim miłośnikom czytania, aby nigdy nie zabrakło im ciekawych książek.
 • 3 Narcyza Żmichowska
  "Jedni piszą daleko piękniej niż żyć umieją, inni znów żyją daleko piękniej, niżby to najsławniejszy autor opisać potrafił"
 • 4 Czytając...
  pomyśl o przyjemnych rzeczach, cieple, smaku miodu, kwiatach...
 • 5 Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
  obchodzony jest 23 kwietnia. Doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej . Pomysł organizacji święta zrodził się w Katalonii. Zgodnie z długą tradycją w Katalonii obdarowywano w ten dzień kobiety czerwonymi różami. Z czasem kobiety zaczęły odwzajemniać się mężczyznom podarunkami w postaci książek.
CDI

Biblioteka w ZSET


Centrum Dydaktyczno-Informacyjne

w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze

W ramach projektu Moja Mała Ojczyzna w  bibliotece szkolnej w ZSE-T odbyła się I edycja międzyszkolnego konkursu na najładniejszy film lub prezentację o Małej Ojczyźnie.   1 czerwca 2017 w konkursie uczestniczyli uczniowie z Gimnazjum nr  1, Gimnazjum z Łomnicy, Gimnazjum z ZSO nr 1, Gimnazjum nr 5.

Prace oceniali koordynatorzy z poszczególnych gimnazjów i wicedyrektor ZSE-T Kinga Molenda – Widacka. W tym konkursie I  i II miejsce zajęły uczennice z Gimnazjum w Łomnicy, a III uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze.  Uczniowie z Gimnazjum nr 1 zaskoczyli jury, albowiem przygotowali prezentację i komentarz o swoim udziale w projekcie Moja Mała Ojczyzna. O swoim udziale w tym projekcie mówili z wielkim zaangażowaniem, radością i tym ujęli członków jury, którzy przyznali im trzecie miejsce. Zobacz fotorelację...

Copyrigcht © 2019 PK