25 listopada 2019 r. - już po raz kolejny - odbył się międzyszkolny konkurs na film i  prezentację  w ramach projektu „Moja Mała Ojczyzna – Sudety Zachodnie”. Tym razem  konkurs był pod tytułem: „Ja tu mieszkam…”.

     

    29 października 2019 - odwiedzamy cmentarzyk jeńców wojennych w    Borowicach.  Tym razem reprezentanci tylko z 4 szkół, za to licznie, wzięli udział w    wycieczce pieszej na trasie: Borowice - Przesieka - Wodospad Podgórnej - Podgórzyn.

  II Rajd Krajoznawczy z elementami pierwszej pomocy   

     Dnia 24 maja 2019r. odbył się Rajd Krajoznawczy z elementami pierwszej pomocy zorganizowany w    ramach  projektu „Moja Mała Ojczyzna –Sudety Zachodnie. Wiem, gdzie mieszkam.               Sołtysia Góra - historia i ciekawostki leśne
       2 kwietnia 2019 r. o godzinie 9.00 odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu Moja Mała Ojczyzna. Tym razem gościliśmy w Zespole Szkół Przyrodniczo-   Usługowych i Bursy Szkolnej na ul. Leśnej 5.

      
 Znalezione obrazy dla zapytania wodospad kamieńczyk darmowe zdjęcia   1 marca 2019 r. - Ekologicznie - Zimowo - Zabawowo
Tym razem wycieczka w góry składała się z dwóch etapów. Na początku w strugach deszczu dotarliśmy do  Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej KPN w Szklarskiej Porębie.

 


 

Gra muzealna w Muzeum Karkonoskim

16.01.2019 w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze gościła młodzież i koordynatorzy  biorący  udział w projekcie MMO – Sudety Zachodnie.

Realizowaliśmy projekt śpiewająco!
    W
e wtorek  - 18 grudnia 2018 r. uczestnicy projektu Moja Mała Ojczyzna spotkali się na koncercie kolęd i pastorałek.


Wesołych Świąt i wielu wrażeń w Nowym 2019 Roku!  Znalezione obrazy dla zapytania obrazki dla święta boże narodzenie darmowe

Klimatycznie warsztaty w Dobkowie

 W środę 12 grudnia reprezentanci wszystkich szkół biorących udział w projekcie uczestniczyli  w warsztatach ceramicznych w Galerii pod Aniołem Państwa Rudnickich.

  Warsztaty w Muzeum Karkonoskim 
 Dnia 21 listopada 2018 uczniowie szkół ponadgimnzajalnych w ramach kolejnego projektu „Mojej  Małej Ojczyzny” wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Muzeum Karkonoskie.