Wykład w Muzeum Karkonoskim

    26 września 2016 r. rozpoczęliśmy VIII edycję projektu wykładem Olgi Orlińskiej Szczyżowskiej w Muzeum Karkonoskim " Pałace i Ogrody Kotliny  Jeleniogórskiej - wczoraj i dziś". W wykładzie udział wzięli uczniowie 8 jeleniogórskich szkół ponadgomnazjalnych,  przygotowujący się do rajdu lingwistyczno-  krajoznwczego.

Na Facebook.pl skomentowała obecność w Muzeum Karkonoskim prelegentka: "Moja Mała Ojczyzna - Sudety Zachodnie" to projekt kształtujący świadomość i wrażliwość młodzieży na to co nas otacza, a otacza coś naprawdę wyjątkowego pod każdym względem. Brawo dla koordynatorów za wytrwałość oraz chęci by zrobić coś ponad... Miło mi było zabrać młodzież w " Podróż w czasie" przez słynną już "Dolinę pałaców i ogrodów" pełną ciekawych historii, znanych postaci, romansów i polityki ze scenografią w postaci krajobrazu, którym zachwycali się w przeszłości wyjątkowi przybysze... 

A my serdecznie dziękujemy Pani za możliwość zobaczenia tego co nas otacza pani oczami :)