Wycieczka Zespołu Szkół Elektronicznych
Na Madagaskar w Łącznej koło Wałbrzycha wybrali się na wycieczkę integracyjną  uczniowie Elektronika:)
Ogród zoologiczny w Łącznej to drugie takie miejsce na terenie Dolnego Śląska. ZOO w Łącznej w swojej kolekcji posiada ponad 100 gat. zwierząt z całego świata: tygrysy, kangury, surykatki, antylopy, wilki polarne, lemury katta. Zwierzęta spotykane w sudeckich lasach i okolicznych gospodarstwach domowych żyją tu obok gatunków dzikich i egzotycznych. Największa atrakcją tego wyjątkowego miejsca jest lew berberyjski, który niestety podczas naszej wizyty nie dał się obejrzeć ☹
Możliwość obcowania z dziką zwierzyną to nie jedyna atrakcja tego obiektu. To także świetne miejsce aby oderwać się od codziennych spraw, odpocząć i wyciszyć się. Po wyczerpującej wędrówce po dość rozległym terenie ZOO wszyscy odpoczywali na łonie natury i zajadali pieczone kiełbaski