^

 • 1 Zapraszamy ,,,
  Tu znajdziecie książki najnowsze, polecane na forach internetowych. Nasi czytelnicy nie tylko mają dostęp do nowości wydawniczych, ale przede wszystkim czytają te nowości.
 • 2 Gorąca herbatka i dobra książka
  to najlepsze nie tylko na długie zimowe wieczory. Życzymy wszystkim miłośnikom czytania, aby nigdy nie zabrakło im ciekawych książek.
 • 3 Narcyza Żmichowska
  "Jedni piszą daleko piękniej niż żyć umieją, inni znów żyją daleko piękniej, niżby to najsławniejszy autor opisać potrafił"
 • 4 Czytając...
  pomyśl o przyjemnych rzeczach, cieple, smaku miodu, kwiatach...
 • 5 Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
  obchodzony jest 23 kwietnia. Doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej . Pomysł organizacji święta zrodził się w Katalonii. Zgodnie z długą tradycją w Katalonii obdarowywano w ten dzień kobiety czerwonymi różami. Z czasem kobiety zaczęły odwzajemniać się mężczyznom podarunkami w postaci książek.
CDI

Biblioteka w ZSET


Centrum Dydaktyczno-Informacyjne

w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-TURYSTYCZNYCH IM. UNII EUROPEJSKIEJ W JELENIEJ GÓRZE
PROGRAM "MOJA MAŁA OJCZYZNA  WIEM, GDZIE MIESZKAM"

Cele programu:

Celem głównym programu jest  stworzenie oferty edukacyjnej atrakcyjnej dla nastolatków, dzięki której  osiągną akceptację kolegów, będą wspólnie spędzać czas wolny, nauczą się organizować ciekawe zajęcia, poznają ciekawe miejsca w swojej okolicy.

Cele szczegółowe:

 • Wzmacniać poczucie własnej wartości u uczniów
 • Stwarzać warunki do poszerzenia kręgu znajomych, z którymi uczeń wspólnie tworzy, organizuje, wyraża swoje emocje poprzez kreatywność, organizację działań, opiekę nad słabszymi jednostkami
 • Oddziaływać na wyobraźnię uczniów poprzez oferowanie aktywnych form

wypoczynku, np. wycieczki w góry, praca z młodszymi dziećmi, niepełnosprawnymi itp., co pozwala  zapomnieć o dręczących problemach.

Czas realizacji:  rok szkolny 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 w szkole realizowany będzie program integracyjny: „Moja Mała Ojczyzna. Wiem, gdzie mieszkam”. Młodzież będzie nie tylko uczestniczyć w różnych imprezach, ale także je organizować dla innych.rzez oferowanie aktywnych form wypoczynku, np. wycieczki w góry, praca z młodszymi dziećmi, niepełnosprawnymi itp., co pozwala  zapomnieć o dręczących problemach.

Realizacja

Copyrigcht © 2024 PK