^

 • 1 Zapraszamy ,,,
  Tu znajdziecie książki najnowsze, polecane na forach internetowych. Nasi czytelnicy nie tylko mają dostęp do nowości wydawniczych, ale przede wszystkim czytają te nowości.
 • 2 Gorąca herbatka i dobra książka
  to najlepsze nie tylko na długie zimowe wieczory. Życzymy wszystkim miłośnikom czytania, aby nigdy nie zabrakło im ciekawych książek.
 • 3 Narcyza Żmichowska
  "Jedni piszą daleko piękniej niż żyć umieją, inni znów żyją daleko piękniej, niżby to najsławniejszy autor opisać potrafił"
 • 4 Czytając...
  pomyśl o przyjemnych rzeczach, cieple, smaku miodu, kwiatach...
 • 5 Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
  obchodzony jest 23 kwietnia. Doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej . Pomysł organizacji święta zrodził się w Katalonii. Zgodnie z długą tradycją w Katalonii obdarowywano w ten dzień kobiety czerwonymi różami. Z czasem kobiety zaczęły odwzajemniać się mężczyznom podarunkami w postaci książek.
CDI

Biblioteka w ZSET


Centrum Dydaktyczno-Informacyjne

w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze

  Spójrz na mnie - Sparks Nicholas Rok 2023 jest rokiem szczęśliwym dla naszej biblioteki. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa po raz kolejny otrzymaliśmy na zakup nowości  wydawniczych sumę 15000 zł. Na podstawie propozycji naszych uczniów z różnych klas została stworzona dluga lista ksiażek, które chcieliby mieć w naszej bibliotece.. W tej edycji była tez możliwość zakupienia sprzętu do biblioteki, więc zakupiłyśmy nowe stoliki do salki telewizyjnej, regał ekspozycyjny, antyramy - i dwa nowe krzesła biurowe dla bibliotekarzy :D

 

 

  

Copyrigcht © 2024 PK