ROZPOCZYNAMY NOWĄ EDYCJĘ PROJEKTU

MOJA MAŁA OJCZYZNA

 


 

  XII edycja projektu MMO miała się rozpocząć 16 października 2020 r. rajdem lingwistyczno-krajoznawczo-ekologicznym we współpracy z Karkonoskim Parkiem Narodowym. Niestety, ze względu na nauczanie zdalne zawieszone zostały wszystkie działania do końca roku kalendarzowego 2020. 

    W każdej edyc ji projektu w grudniu organizowany był koncert kolęd i pastorałek w różnych językach. Zapraszamy do wysłuchania koncertu z 2018 roku, który miał miejsce w kościele pw Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze. Zapraszamy ...

Powrót uczniów do szkół w maju i czerwcu zaowocował w XII edycji projektu:
1) wspólnym cyklicznym rajdem "Kotliniak" i "Moja Mała Ojczyzna" wycieczką do Bukowca z przejściem pieszym z Mysłakowic szlakiem czerwonym przez Mrowiec, zwiedzaniem atrakcji turystycznych Bukowca i powrotem do Mysłakowic.
2) uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w warsztatach w Gospodarstwie Groturystycznym "Kowalowe Skały" we Wrzeszczynie.
                                                        

Tradycyjnego zakończenia projektu nie udało się zorganizować, albowiem w szkołach uczniowie nadrabiali materiał, ktrórego nie udało się zrealizować podczas nauczania zdalnego.