9 zespołów walczyło o nagrody w konkursie na zdjęcie "Wrzesień w Karkonoszach", najlepiej przygotowany turystycznie zespół (strój, obuwie, apteczka), i   integracja (poznanie podczas przejścia trasy maksymalnie dużej ilości ucznió z innych szkół z zachowaniem zasaD BEZPIECZEŃSTWA PANDEMICZNEGO.
  I tak: 
  1) w konkursie "Wrzesień w Karkonoszach"  wyróżniono zdjęcia zespołów z ZSRArt, z I LO i z ZSET;
         

  2) za najlepiej przygotowany do wędrówki po górach Jury uznało zespół II LO;
3) w konkursie integracja, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zwyciężyły Zuzia z ZSET i Natalia z III LO
Na pamiątkę wędrówki po górach z "Moją Małą Ojczyzną" i wspaniałym przewodnikiem Panią Krystyną Szychowską wszyscy uczestnicy otrzymali długopisy "firmowe" , które mogą się przydać w kolejnych konkursach. 
Pani przewodnik również na trasie kontrolowała czy uczniowie uważnie słuchają jej opowieści i dobre odpowiedzi nagradzała słodkim co nieco.