W grze miejskiej najwięcej punktów zdobyły zespoły:
II LO im. K.C.Norwida - I miejsce
ZSET im.Unii Europejskiej - II miejsce
ZST "Mechanik" - III miejsce
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i kalendarze: Jelenia Góra kreską Jacka. Wydawnictwo Ad Rem
Za informacje o obiektach na trasie należy wyróżnić II LO. Uczniowie nie tylko opowiedzieli uczestnikom o Wzgórzu Krzywoustego i znajdującej się na nim wieży, ale także przygotowali fiszki dla wszystkich zespołów z tymi informacjami. Fiszki jako pisana informacja mają posłużyć zespołom przy przygotowaniu bloga lub filmu reklamującego spacer po centrum Jeleniej Góry najpierw szlakiem zielonym, a następnie żółtym nad rzeką Bóbr przez Perłę Zachodu do Siedlęcina.Zespoły mają na przygotowanie dwa tygodnie czasu, a nstepnie zaprezetują je podczas kolejnego spotkania w ramach projektu. Wszyscy uczniowie otrzymali tez pamiątkowe czapki. Identyfikatory niestety były do zwrotu.