W tym roku koncert odbył się w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego. „Kolędników” przywitał ksiądz Janusz z tutejszej parafii, następnie młodzież zapoznała się z historią świątyni. W koncercie wzięli udział reprezentanci ośmiu szkół ponadgimnazjalnych
i jednego gimnazjum. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć kolędy i pastorałki oraz piosenki świąteczne mniej i bardziej znane,
a także w różnych językach. Różnorodność wykonania i aranżacji utworów sprawiły, że z przyjemnością słuchało się wszystkich wykonawców, a klimat i miejsce pozwolił wprowadzić nas w chwilę zadumy i świąteczny nastrój. Koncert zakończył się wspólnym odśpiewaniem znanej kolędy " Wśród nocnej ciszy".
Sylwia Sawicz  koncert kolęd i pastorałek w całosci przygotowała i opracowała relację z koncertu.
Kolędy
 Elektronik -  Pierwsza gwiazda i  Na wysokości

 

 


Handlówka - Jest taki dzień

 

 

 

I

    I  LO - Noel

 

 

 

     3 LO - Jest taki dzień -  W Betlejem

 

 

 

     

     ZSRA - Pastorałka od serca do ucha

 

 


    

      ZSET - Have yourself a mary little Christmas
 

 

 

     

     Gimnazjum nr 1 

 

 

 

    Wsyscy  uczestnicy - Wśród nocenj ciszy