Po przywitaniu gości przez Panią Kasię Piterę głównego koordynatora projektu   oraz Panią Anetę Sikora – Firszt Kierownika Działu Edukacji,  młodzież  została podzielona na zespoły według reprezentowanych szkół, następnie uczniowie odbyli krótki „spacer historyczny” po stałych wystawach z edukatorami tj z Natalią Kryszpin z Działu Edukacji i Dominiką Waligórą z Działu Szkła. Kolejny etap gry to część z pytaniami. Czyli wiedza oparta na zabawie jak i rywalizacji pomiędzy szkołami.

W efekcie końcowym  wyłoniono trzy miejsca  dla grup które oddały w bardzo krótkim czasie najwięcej poprawnych odpowiedzi tj;

I miejsce Zespół Szkól Elektronicznych

II miejsce Zespól Szkól Mechanicznych „Mechanik”

III miejsce II LO im. C>K>Norwida

Na otarcie lez  każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy długopis.

Jak zawsze spotkania z MMO mijają w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.
relacja:

Aneta Sikora-Firszt