Ponadto uczestnicy prezentowali stroje z epoki hrabiego von Redena i przy ognisku śpiewali piosenki turystyczne. Przy ognisku miało też miejsce wręczenie dyplomów i nagród.  Jury rajdu przyznało na trasie angielskiej: I miejsce Gimnazjum w ZSRA, II miejsce Gimnazjum z Łomnicy, III miejsce Gimnazjum nr 1. Podobnie było tym razem na trasie niemieckiej. Jury przyznało I miejsce Gimnazjum w ZSRA, II miejsce Gimnazjum z Łomnicy, III miejsce Gimnazjum nr 1.  Również i na tym radzie bigos nie miał sobie równych. Nie dla wszystkich starczyło na dokładki. 
Za pomoc w realizacji rajdów dziękujemy jurorom: pani Hannie Wrzesień i dr Józefowi Zapruckiemu;  przewodnikom: Krystynie Szychowskiej i Krzysztofowi Tęczy;  dyrektorowi i pracownikom Związku Gmnin Karkonoskich za udostępnienie pałacu na zadania rajdu, wspaniałe ognisko i umozliwienie realizacji innych zadań. Oglądaj... tu i tu