Powrót uczniów do szkół w maju i czerwcu zaowocował w XII edycji projektu:
1) wspólnym cyklicznym rajdem "Kotliniak" i "Moja Mała Ojczyzna" wycieczką do Bukowca z przejściem pieszym z Mysłakowic szlakiem czerwonym przez Mrowiec, zwiedzaniem atrakcji turystycznych Bukowca i powrotem do Mysłakowic.
2) uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w warsztatach w Gospodarstwie Agroturystycznym "Kowalowe Skały" we Wrzeszczynie.
                                                        

Tradycyjnego zakończenia projektu nie udało się zorganizować, albowiem w szkołach uczniowie nadrabiali materiał, ktrórego nie udało się zrealizować podczas nauczania zdalnego.

NIE MOŻEMY SPACEROWAĆ, ZWIEDZAĆ ANI SPOTYKAĆ SIĘ !!! JAK POZNAWAĆ MAŁĄ OJCZYZNĘ? TEŻ SPRÓBUJEMY ZDALNIE :)

                                                                                       Uczestnicy projektu Moja Mała Ojczyzna ze szkół podstawowych:

Mieliśmy pojechać do Sudeckiej: Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie. Zobaczcie jak tam jest ::  https://www.sudeckazagroda.pl/

      

                        Kolejne miejsce  miały być Kowalowe Skały - Agroturystyka we Wrzeszczynie: Obejrzyj filmy na stronie: http://kowaloweskaly.pl/

                                          

 

 Poznajemy Jelenią Górę ...

6 marca 2020 miało miejsce pierwsze spotkanie uczniów Szkół Podstawowych w ramach projektu Moja Mała Ojczyzna -Sudety Zachodnie.

  Wycieczka do Dobkowa

 5 lutego 2020 r. uczniowie z jeleniogórskich szkół średnich uczestniczyli w warsztatach w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie w ramach projektu Moja Mała Ojczyzna.

 

 Blog, bloga, blogu…
Uczestnicy projektu Moja Mała Ojczyzna - Sudety Zachodnie podjęli  się  niełatwego zadania,

 

 

17 stycznia 2020 roku w auli ZSET prezentowane będą blogi stworzone po wycieczce na trasie : Jelenia Góra - Siedlecin - Wrzeszczyn - Jelenia Góra.

Zespół Szkół Elektronicznych

 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych

 Zespół Szkół  Ogólnokształcących i Technicznych

 I Liceum Ogólnokształcące

Zespól Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze

 

     

 W poniedziałek 16 grudnia 2019 r.  jak co roku odbył się koncert kolęd i pastorałek w językach  obcych uczestników projektu Moja Mała Ojczyzna. Tym razem gospodarzem imprezy było Muzeum  Karkonoskie.

 

 

    

     W progamie wycieczki było zwiedzanie Wieży Książęcej w Siedlęcinie oraz warsztaty w  Kowalowych Skałach we Wrzeszczynie.  Zadaniem uczestników po wycieczce jest stworzenia    blogu pt. Wrzeszczy, trzeszczy i szeleści. News dnia. Prezentacja blogów odbędzie się 17  stycznia 2019 r. na spotkaniu z podróżniczką i blogerką, Martą Dworakowską w auli ZSET  o godz. 11.00

 

 

      5 grudnia 2019 roku uczniowie z jeleniogórskich szkół średnich wzięli udział w wycieczce  na trasie Jelenia Góra - Siedlęcin - Wrzeszczyn - Jelenia Góra. 

 

 

 

    25 listopada 2019 r. - już po raz kolejny - odbył się międzyszkolny konkurs na film i  prezentację  w ramach projektu „Moja Mała Ojczyzna – Sudety Zachodnie”. Tym razem  konkurs był pod tytułem: „Ja tu mieszkam…”.