^

 • 1 Zapraszamy ,,,
  Tu znajdziecie książki najnowsze, polecane na forach internetowych. Nasi czytelnicy nie tylko mają dostęp do nowości wydawniczych, ale przede wszystkim czytają te nowości.
 • 2 Gorąca herbatka i dobra książka
  to najlepsze nie tylko na długie zimowe wieczory. Życzymy wszystkim miłośnikom czytania, aby nigdy nie zabrakło im ciekawych książek.
 • 3 Narcyza Żmichowska
  "Jedni piszą daleko piękniej niż żyć umieją, inni znów żyją daleko piękniej, niżby to najsławniejszy autor opisać potrafił"
 • 4 Czytając...
  pomyśl o przyjemnych rzeczach, cieple, smaku miodu, kwiatach...
 • 5 Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
  obchodzony jest 23 kwietnia. Doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej . Pomysł organizacji święta zrodził się w Katalonii. Zgodnie z długą tradycją w Katalonii obdarowywano w ten dzień kobiety czerwonymi różami. Z czasem kobiety zaczęły odwzajemniać się mężczyznom podarunkami w postaci książek.
CDI

Biblioteka w ZSET


Centrum Dydaktyczno-Informacyjne

w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze

Zobaczcie jeszcze raz zdjęcia z konkursu "Przyłapani na czytaniu"

.     

Konkurs trwa. II część konkursu nosi tytuł: "Przyłapani na czytaniu w wakacje". Zdjęcia można przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do biblioteki w dniach od 1 do 10 września 2016. Najciekawsze zostaną nagrodzone. 

Drodzy czytelnicy! W naszej bibliotece możecie wypożyczyć dowolną ilość książek na wakacje. Nie muszą to być lektury. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Znalezione obrazy dla zapytania wakacyjne czytanie

       10 czerwca 2016 r. w Jagniątkowie, turystyczną imprezą, zakończyła się VII edycja projektu "Moja Mała Ojczyzna - Sudety zachodnie". Około 200 osób z 16 jeleniogórskich szkół wzięło udział w zakończeniu VII edycji projektu. Czytaj więcej...  Jak przebiegała VII edycja - czytaj...

  10 czerwca 2016 uczestnicy 63. edycji Konkursu Europejskiego poznali wyniki, a laureaci otrzymali nagrody. Czytaj więcej...Oglądaj ...

     W ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich odbyły się jeszcze konkursy: Przyłapani na czytaniu i "akcja sleevefejsowa".

Zobacz zdjęcia i wyślij do nas e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.): która z fotografii, według Ciebie, zdobyła I miejsce.  Wśród osób, które trafnie odgadną, zostaną rozlosowane nagrody.

 

Copyrigcht © 2018 PK