^

 • 1 Zapraszamy ,,,
  Tu znajdziecie książki najnowsze, polecane na forach internetowych. Nasi czytelnicy nie tylko mają dostęp do nowości wydawniczych, ale przede wszystkim czytają te nowości.
 • 2 Gorąca herbatka i dobra książka
  to najlepsze nie tylko na długie zimowe wieczory. Życzymy wszystkim miłośnikom czytania, aby nigdy nie zabrakło im ciekawych książek.
 • 3 Narcyza Żmichowska
  "Jedni piszą daleko piękniej niż żyć umieją, inni znów żyją daleko piękniej, niżby to najsławniejszy autor opisać potrafił"
 • 4 Czytając...
  pomyśl o przyjemnych rzeczach, cieple, smaku miodu, kwiatach...
 • 5 Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
  obchodzony jest 23 kwietnia. Doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej . Pomysł organizacji święta zrodził się w Katalonii. Zgodnie z długą tradycją w Katalonii obdarowywano w ten dzień kobiety czerwonymi różami. Z czasem kobiety zaczęły odwzajemniać się mężczyznom podarunkami w postaci książek.
CDI

Biblioteka w ZSET


Centrum Dydaktyczno-Informacyjne

w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze

Zobaczcie jeszcze raz zdjęcia z konkursu "Przyłapani na czytaniu"

.     

Konkurs trwa. II część konkursu nosi tytuł: "Przyłapani na czytaniu w wakacje". Zdjęcia można przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do biblioteki w dniach od 1 do 10 września 2016. Najciekawsze zostaną nagrodzone. 

 Tak też można!!!! Plaża, morze i .... książka! Wszystkim czytelnikom życzymy udanych wakacji! Zachęcamy do wypożyczenia ciekawych ksiązek z naszej biblioteki

Znalezione obrazy dla zapytania wakacyjne czytanie

       10 czerwca 2016 r. w Jagniątkowie, turystyczną imprezą, zakończyła się VII edycja projektu "Moja Mała Ojczyzna - Sudety zachodnie". Około 200 osób z 16 jeleniogórskich szkół wzięło udział w zakończeniu VII edycji projektu. Czytaj więcej...  Jak przebiegała VII edycja - czytaj...

  10 czerwca 2016 uczestnicy 63. edycji Konkursu Europejskiego poznali wyniki, a laureaci otrzymali nagrody. Czytaj więcej...Oglądaj ...

     W ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich odbyły się jeszcze konkursy: Przyłapani na czytaniu i "akcja sleevefejsowa".

Zobacz zdjęcia i wyślij do nas e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.): która z fotografii, według Ciebie, zdobyła I miejsce.  Wśród osób, które trafnie odgadną, zostaną rozlosowane nagrody.

 

Copyrigcht © 2024 PK